Rekomendacje

Krzysztof Dorociński

Współpracuje z komisem Mar&Wis od sześciu miesięcy. To dla mnie duży zaszczyt. Od razu spodobała mi się wysoka pozycja firmy oraz pozytywna opinia wśród klientów. Po zbadaniu wiarygodności firmy postanowiłem jej zaufać. Na wszystkie zakupione samochody otrzymałem gwarancję. Mam nadzieję, że dalszy kontrakt będzie przebiegał w tak dobrych warunkach jak dotychczas. To wiarygodny partner.

Jakub Pawlak

Komis Mar&Wis realizował dostawę aut dla mojej firmy. Ze zlecenia wywiązał się bez zastrzeżeń. Zakupione samochody działają sprawnie i nie wymagają dodatkowego serwisowania. Polecam innym przedsiębiorcom transportowym podjęcie podobnej współpracy. Gwarantuję zadowolenie i pełną satysfakcję. Samochody są ekonomiczne, znacznie obniżyły mi koszty podróży w bilansie miesięcznym. Pracownicy doradzili mi zakup konkretnych pojazdów, dzięki czemu poprawiłem wydajność mojego przedsiębiorstwa. Jestem w pełni usatysfakcjonowany i pragnę nawiązać dalszą współpracę z komisem w bliskiej przyszłości.

Marcin Bytomski

Oświadczam, że komis Mar&Wis jest moim długoletnim partnerem. Gwarantuje wysoką jakość usług. Wykonywane zlecenia otrzymuje w dokładnie sprecyzowanym terminie. Jestem bardzo zadowolony z zaangażowania kadry pracowniczej oraz pełnego profesjonalizmu. Podoba mi się dokładność oraz szybkość realizacyjna. Wiem, że zawsze mogę liczyć na pomoc w naprawie. Komis jest wart polecenia.

Waldemar Słomiński

Z pełną odpowiedzialnością polecam nawiązanie współpracy serwisowej i transakcyjnej z komisem Mar&Wis z Łasku. To rzetelny partner, otwarty na wszystkie potrzeby. Ogromne zaangażowanie komisu stworzyło miłą atmosferę w naszej wzajemnej polityce pracy. Potwierdzam niezawodność zakupionych elementów. Wszystkie samochody dostawcze są bezpieczne i dokładnie przebadane. Dzięki inwestycji w komisie Mar&Wis mogłem poszerzyć horyzont działania mojej firmy. Do dziś auta są sprawne a ja nie martwię się o swoich pracowników.

Mateusz Zawadzki

Zaświadczam, że komis Mar&Wis oferuje wysokiej klasy używane samochody dostawcze. Sumiennie wywiązuje się z przyjmowanych zleceń oraz prowadzi profesjonalny serwis. To firma godna zaufania i polecenia. Posiada dobrze zorganizowaną i doświadczoną kadrę pracowniczą. Auta są bezpieczne i sprawdzone. Jestem zadowolony, że istnieją tak rzetelne komisy na terenie województwa Łódzkiego. Samochody w pełni nadadzą się do przewozu towaru w wielkich przedsiębiorstwach, ale i do indywidualnych drobnych prac.